Yhteystiedot

Ota yhteyttä käytännön asioissa alueelliseen kauppakamariin, joiden yhteystiedot näkyvät alempana.

Juha Koski
HHJ-rehtori
HHJ-tutkinto ja valtakunnallinen alumniseminaari
040-737 5386
juha.koski@tampereenkauppakamari.fi

Hallituspartnerit ry

Hallituspartneri-asiat

Sari Rämö
Toiminnanjohtaja
050-327 3490
sari.ramo@outlook.com

Kauppakamarit


Etelä-Karjalan kauppakamari

Mika Peltonen, puh, 040-513 4490
Raatimiehenkatu 20 A, 53100 Lappeenranta
etunimi.sukunimi@kauppakamari.fi
www.etela-karjalankauppakamari.fi

Etelä-Pohjanmaan kauppakamari

Pertti Kinnunen, puh. (06) 429 8100
Seinäjoki Areena, Kirkkokatu 23, 60220 Seinäjoki
pertti.kinnunen@kauppakamari.fi

Etelä-Savon kauppakamari

Tanja Puputti, Puh.044-732 1180
Sammonkatu 12, 50130 Mikkeli
mikkeli@kauppakamari.fi

Helsingin seudun kauppakamari

Meeri Teder, Puh. (09) 2286 0357
Kalevankatu 12, 00100 Helsinki
meeri.teder@kauppakamari.fi


Hämeen kauppakamari

Paula Ahokanto, Puh.075 7566 716
Niemenkatu 73, 15140 Lahti
paula.ahokanto@hamechamber.fi


Keski-Suomen kauppakamari

Leena Räisänen, puh.010 322 2380,
Lutakonaukio 7, 40100 Jyväskylä
leena.raisanen@kauppakamari.fi

Keskuskauppakamari

World Trade Center Helsinki
Aleksanterinkatu 17, PL 1000, 00100 Helsinki
etunimi.sukunimi@kauppakamari.fi

Kuopion alueen kauppakamari

Johanna Haapakorva, Puh. (017) 266 3800
Microkatu 1, 70210 Kuopio
johanna.haapakorva@kuopiochamber.fi

Kymenlaakson kauppakamari

Petra Kuitunen, Puh. 0440 296 112
PL 83, (Heikinkatu 7), 48101 Kotka
petra.kuitunen@kauppakamari.fi

Lapin kauppakamari

Viivi Lakkapää, Puh. +358 40 511 1696
Maakuntakatu 29-31 B, 96200 Rovaniemi
viivi.lakkapaa@chamber.fi

Länsi-Uudenmaan kauppakamari

Eero Hettula, Puh. (019) 233 222 tai 040-551 0416
PL 34, Elina Kurjenkatu 2, 10301 Karjaa
office@lansiuusimaa.chamber.fi tai eero.hettula@lansiuusimaa.chamber.fi

Oulun kauppakamari

Riitta Schroderus, Puh.050-338 9350
Uusikatu 53, 90120 Oulu
riitta.schroderus@chamber.fi


Pohjanmaan kauppakamari

Katarina Kecklund, Puh. 040-483 5019
Raastuvankatu 20, 65100 Vaasa
koulutus@ostro.chamber.fi

Pohjois-Karjalan kauppakamari

Mari Tuovinen, Puh. 010 423 2350
Torikatu 21 C, 80100 Joensuu
mari.tuovinen@kauppakamari.fi


Rauman kauppakamari

Päivi Junnila, Puh. 02 822 1199
Sinkokatu 11, 26100 Rauma
paivi.junnila@rauma.chamber.fi

 

Riihimäen-Hyvinkään kauppakamari

Lilla Jokinen, Puh. (019) 871 2350
Kankurinkatu 4-6, 05800 Hyvinkää
lilla.jokinen@kauppakamari.fi

Satakunnan kauppakamari

Linnea Kauramaa, Puh. 044-7109603
Valtakatu 6, 28100 Pori
linnea.kauramaa@sata.chamber.fi

Tampereen kauppakamari

Minni Rimpioja, Puh. 044-281 8924
Kalevatie 2, 33100 Tampere
minni.rimpioja@tampereenkauppakamari.fi

Turun kauppakamari

Maria Lindbom, Puh. (02) 2743 400
Puolalankatu 1, 20100 Turku
maria.lindbom@turku.chamber.fi